Sony E 50mm F/1.8 OSS Lens (SEL50F18)
Liste Fiyatı
11.500,00 TL
Havale Fiyatı
10.345,50 TL
Satış Fiyatı
Yetkili Satıcısı
Saat 17:00 a kadar verilen siparişler aynı gün çıkarılır.
Kargo Bedava
 Sony APS-C formatlı kameralar için tasarlanan Sony E 50mm F1.8 OSS, kullanıcılara 75 mm'ye eşdeğer odak uzaklığı sunarak portre ve diğer kısa telefoto uygulamaları için idealdir.
 Genel Özellikler
  • Sony E Mount Lens
  • APS-C Sensör Uyumlu
  • 75mm (35mm eşdeğer)
  • Diyafram Aralığı: f / 1,8-22
  • OSS - Optik SteadyShot Görüntü Sabitleyici
  • Lineer Autofocus Odaklama Motoru
  • Doğrudan Manuel Odaklama (DMF)
  • Dairesel Diyafram Tasarım
  • Alüminyum Alaşım Lens
  • Minimum Odaklama Mesafesi - 39 cm
  • Filtre Çapı - 49 mm
  • Ağırlık - 202 g
Çekim Ortamları
  • Portre
  • Günlük Çekimler
  • Gece Manzara
Uyumlu Modeller
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sony E 50mm F/1.8 OSS Lens (SEL50F18) HKNQU167